16 Eylül 2014 Salı 18:25
Köşe Yazarımız Olmak İster misiniz? Başvurmak için tıklayın.
Fikrini Söyle: Mardin Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun musunuz?

Eski Milletvekilinin Oğluna Aşiret Düğünü

07 Eylül 2013 Cumartesi - 12:41 DHA [5031277]

Mardin'in Midyat ilçesinde DP eski Milletvekili Veysi Şahin'in oğlu evlendi. Düğünde, davetliler gelin ve damadı dolar yağmuruna tuttu.Mardin'in Midyat İlçesi'nde DP eski Milletvekili Veysi Şahin'in oğlu Sinan Şahin ile Burcu Ballı evlendi. Düğünde, davetliler gelin ve damadı dolar yağmuruna tuttu.

DP'den 21'inci dönem Mardin Milletvekili olan işadamı Veysi Şahin'in oğlu Sinan Şahin Midyat İlçesi'nde Matiat Otel'de yapılan düğünde, hayatını Burcu Ballı ile birleştirdi. Düğüne AK Parti Mardin milletvekilleri Gönül Bekin Şahkulubey, Abdurrahim Akdağ, Rize Milletvekili Hasan Karalı, Erzincan Milletvekili Sabahattin Karakelle, Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Midyat Kaymakamı Oğuzhan Bingöl, Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, Mardin İl Emniyet Müdürü Derviş Kara ve Mardin İl Jandarma Komutanı Albay Vural Erol'un yanı sıra yaklaşık 5 bin kişi katıldı.

GELİN VE DAMADA DOLAR YAĞMURU

Şahin ve Ballı ailelerinin davetlileri kapıda karşıladığı düğünde Bülent Serttaş, söylediği Türkçe ve Kürtçe şarkı ve türkülerle konukları coşturdu. Halayların çekildiği gecede davetliler gelinle damadın başına dolar yağdırdı.

Eski Milletvekili Veysi Şahin, davetlilere bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. Şahin, "Cenab-ı Allah herkese evladını evlendirme mutluluğu tattırsın. Bizim çok mutlu olduğumuz bugünde çok değerli aile büyüklerimiz ve birbirinden değerli davetlilerimizi ağırlamak bizleri onurlandırdı. Düğünümüze ayrı bir mutluluk kattılar. Ben oğlum ile gelinime bundan sonraki hayatlarında bir ömür boyu mutluluk diliyorum" dedi.

İlgili Yorumlar
Toplam 6 yorum
  • SELİM İLERİ: tamda sana soyuna sopuna yakışan bir cümle yazmışsın. 3 kelime de tüm genetik özelliklerini açıklamış vahşi oksijen israfı..
    (2)
  • MARDİNLİ_CEMO: arda vururum seni
    SELİM İLERİ: tamda sana soyuna sopuna yakışan bir cümle yazmışsın. 3 kelime de tüm genetik özelliklerini açıklamış vahşi oksijen israfı..
  • BAHAR: zenginin mali zügürtün cenesini yorarmis! yesil karti olsada imkani cevresinde yoksa da imkani cevresinde herkez isini yapar! arda biraz fazla gaza gelmis :)
  • ALİ: İNSAN ARTIĞI ARDA DEVLETİ SEN Mİ KURDUN BÖYLE KONUŞUYORSUN .TABİKİ DEVLET YEŞİL KART VERECEK.SOSYAL DEVLET NE DEMEK ÖNCE ONU ARAŞTIR TABİ OKUMAN VARSA.
  • KEREM: arda konuş sen konuş nasıl olsa tuzun kuru....
Yorumunuzu Yazın
Toplam 6 yorum
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde MardinHaber.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Say